Specjalizacją naszej firmy jest wykonywanie usług związanych z realizacją inwestycji budowlanych. Projektowaniem wraz z koordynacją procesu inwestycyjnego zajmujemy się od 2006 roku.

Przez ten okres czasu sukcesywnie się rozwijając, zajmowaliśmy się projektowaniem, kosztorysowaniem i nadzorowaniem obiektów budowlanych.

Oferta opiera się na kilku podstawowych filarach, które pomagają Inwestorowi w procesie inwestycyjnym. Oferujemy Państwu kompletny zakres usług rozpoczynając od opracowania koncepcji wraz z projektem budowlanym, uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz nadzór inwestycji aż do wydania pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego. Poprzez stosowne uprawomocnienia kompleksowo również zajmujemy się niezbędnymi procedurami administracyjnymi.

Nadzór i koordynacja naszych kontraktów poprzedzona jest zawsze dokładnym przeanalizowaniem rozwiązań projektowych i oceną założonej technologii realizacji inwestycji. Dzięki temu nasi Inwestorzy mogą skrócić proces inwestycyjny oraz zoptymalizować środki finansowe. Solidność, doświadczenie i determinacja przy zachowaniu konkurencyjnych cen, pozwoliły nam w krótkim okresie czasu zdobyć zaufanie naszych Inwestorów oraz Partnerów Inwestycyjnych.